İçeriğe geç

Cevizlibağ Klima Servisi

CEVİZLİBAĞ KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50
Cevizlibağ Klima Servisi - Cevizlibağ Klimacı

Cevizlibağ Klima Servisi – Size En Yakın Klimacı

Biz Cevizlibağ semti ile Topkapı, Davutpaşa, Maltepe ve Zeytinburnu ilçesi geneline iklimlendirme hizmetleri veren bir firmayız. Cevizlibağ Klima Servisi olarak klima arızalarının tamiri ve onarımı, klima montajı, klima bakımı gibi tüm konularda müşterilerimize profesyonel anlamda hizmetler sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet verdiğimiz bu sektörde bilgi birikimimiz hizmetlerimize kalite olarak yansımaktadır.

Biz istisnalar dışında haftanın 6 günü pazar hariç Zeytinburnu ilçesi geneli ve özellikle Cevizlibağ bölgesinde kliması ile sorun yaşayan her klima sahibinin bu sorununa çözüm üretmek amacı ile servis hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz arasında klimaların arıza tamiri ve parça değişimi, klima montaj söküm ve ilçeler arası taşıma dahil yer değişimi, düzenli klima bakımı ve temizliği ve tüm klima gazlarının takviye ve dolumunu yapıyoruz. Hizmet almak istediğiniz takdirde servis hattımızı arayarak belli bir gün için servis randevusu talep edebilirsiniz. Belirlenen randevu saatinde ekiplerimiz tarafından ziyaret edileceksiniz

Cevizlibağ Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Her klima sahibi gün gelir iyi bir servise ihtiyaç duyar. Tüm elektronik aygıtlar gibi klimalar da sorun çıkarır ve bu en ihtiyaç duyuldukları anda olursa yapmanız gereken şey güvenilir bir teknik servis bulmak. Eğer sokağınızda veya mahallenizde bir servis yoksa yapılan şey genellikle internette arama yaparak bir servis bulmak. “Cevizlibağ Klima Servisi” veya “Cevizlibağ Klimacı” diye arama yaptığınızda karşınıza çıkacak bazı seçeneklerden biriyiz fakat en iyilerden biri olduğumuza emin olabilirsiniz.

 • Klimaların arıza tamiri, kompresör değişimi, elektronik kart tamiri
 • Antibakteriyel ilaçlı temizlik ve bakım, bakır boru ve drenaj hortum değişimi
 • Sıfır ve 2.el Klimaların kurlum ve montajı, sökümü, taşıma ve yer değişimi
 • R22, R32, R410A, R417A, R407C gibi klima gazlarının dolum işlemi

Cevizlibağ Klima Tamiri

Eğer klimanız yaz sıcaklarının ortasında arıza yaparsa bu tabi ki çok can sıkıcı bir durum yaratır. Bu dönemde bozulan klimanız için servis bulmak klimaya daha az ihtiyaç duyacağınız zamanlarda bulmaktan zordur çünkü klima servislerinde çok yoğunluk yaşanır ve size hemen hizmet verecek bir servis bulmanız düşük bir ihtimal. Tavsiyemiz sıcaklar başlamadan klimanız çalışır durumda olsa bile bakım yaptırmanız, bu durumda olası arızalar önceden tespit edilebilmektedir ve bakım işlemini de aradan çıkarmış olursunuz.

Sık karşılaştığımız ve onarımını yaptığımız arızalar, kırılan ve ezilen bakır boruların değişimi, bu durumda gaz kaçağı oluşacak ve klima soğuk hava üflemeyecektir. arızalı kapasitör değişimi, bu durumda kompresör devreye girmez ve klima yine soğuk üflemez. Su akıtan klimaların bu sorununun çözümü, bu durum genellikle eksik gaz, eğim hatası veya kasada çatlak nedeniyle oluşur. Yanmış devre kartı onarımı veya değişimi. Kart tamir edilebilir durumda olursa onarılır aksi takdirde yenisiyle değiştirilir. Yanmış kompresör değişimi. Klimanın en pahalı parçası olup bazı durumlarda ucuz olan 2. el kompresörle değiştirmekteyiz.

Cevizlibağ Klima Bakımı

Bakım belki de klimanıza ve kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliktir. Öncelikle klima bakımı kendi sağlığınız için önemli çünkü klimalar bakteri ve mikroplar için ideal üreme kaynaklarıdır ve bu bakteri ve mikroplar havaya karışır ve siz farkında olmadan bunları solursunuz ve bu sizi hasta eder. Bakımsız klimanın verimi düşer, su akıtır, yeterli soğutmaz, kompresör zorlanır ve arıza yapma ihtimali artar, elektrik tüketimi artar ve kötü kokular yayar. Bakım sırasında tüm sistem gözden geçirilir ve olası arızaları önceden tespit etme ihtimali doğar. Antibakteriyel temizlik ilaçları ile klimanız bu zararlılardan arındırılır. Cevizlibağ Klima Servisi size bu hizmeti vermekten mutluluk duyar.

Cevizlibağ Klima Montajı

Boşta kurulum gerektiren bir klimanız varsa veya 2. satın aldığınız ve montajını yaptırmak istediğiniz bir klimanız varsa ya da sıfır alıp yetkili servisin vereceği uzak tarihli bir montaj randevusunu bekleme niyetiniz yoksa Cevizlibağ Klima Servisi olarak biz klima montajını yapabiliriz. Biz tüm klimalar için kurulum hizmeti veriyoruz. Duvar tipi split klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi kaset klimalar, mobil klimalar VRF/VRV sistemlerin kurulumunu evlere, ofislere, dükkanlara, fabrikalara, atölyelere, inşaat konteynerlerine, prefabrik evlere, güvenlik kulübelerine, tekne ve yatlara, karavanlara ve aklınıza gelebilecek her ortama yapmaktayız.

Cevizlibağ Klima Sökümü

Klima montajı gibi zor görünmese de klima söküm işlemi de servis tarafından yapılması avantajınıza olacak bir işlemdir. Klima sökümü (klima demontajı) ister tadilat nedeniyle ister taşınma veya başka herhangi bir sebep nedeniyle olsun işi bilmeyen kişilerce yapılırsa servise verilecek sökme ücretinin 3 veya 4 kat fazlasına mal olabilir. Müşterilerimiz kendi klimalarını sökmeleri sonucunda karşılaştığımız durumalar gazın kaçması, bakır boru kırılması, klimanın plastik aksamının kırılması gibi bir çok olay. Yeni bakır boru, tekrar gaz dolumu ve montaj ücretini topladığınızda yeni bir klimanın yarı maliyetine eş değer bir rakam tutacaktır. Bırakın biz Cevizlibağ Klima Servisi olarak klimanızı gerektiği gibi sizin için sökelim, riske girmeyin.

Cevizlibağ Klima Yer Değişimi

Sık karşılaştığımız klima sökme ve farklı bir yere tekrar montajını yapma durumu genellikle taşınma veya tadilat sonucu oda değiştirme gibi sebepler nedeniyle oluşan bir durumdur. Klima söküm işlemi öncelikle klimanın gazını toplamakla başlar. Gaz toplandıktan sonra elektrik bağlantıları kesilir ve bakır borular sökülerek kırmadan rulo haline getirilir, sonrası malum. Eğer klima aynı binada farklı bir noktaya tekrar kurulacaksa biz bu işlemi gerçekleştiririz eğer klima taşınma nedeniyle farklı bir mahalle veya ilçeye gidecekse biz kendi klimayı söktükten sonra kendi aracımıza yüklüyor ve yeni adresinize götürüp orada kurulumunu tekrar yapıyoruz. Cevizlibağ Klima Servisi olarak bu hizmeti İstanbul geneline vermekteyiz.

Cevizlibağ Klima Gaz Dolumu

Klima gazı cihazınız için hayatidir. Soğutucu akışkan da denilen bu gaz klimaların ısıtma ve soğutma yapabilmeleri için gereklidir ve gaz sızıntı veya başka sebeplerden dolayı eksilirse klimanız görevini yapmayı bırakacaktır. Gaz eksilmesinin bazı belirtileri vardır. İlk zamanlar klimanız muhtemelen su damlatmaya başlayacaktır. Dış üniteye giren bakır boruların ince olanı buz tutar bu da eksiklik işaretidir performans kaybı da önemli bir belirtidir. Bu tür sorunlar yaşarsanız servis çağırmanız gerekecektir. R22 ve R32 gibi gazlar eksilme durumunda kaçak giderildikten sonra üzerine ilave yaparak tamamlanabilir bu ödeyeceğiniz gaz ücretini biraz düşürür diğer gazlar sistemde biraz kalsa dahi boşaltılır ve vakum yapılarak tam dolum yapılır. Biz Zeytinburnu Cevizlibağ Klima Servisi olarak R22, R32, R410A, R407C, R417A gazlarının dolumunu yapıyoruz.

2023 Yılı Ev Klima Gaz Dolum Fiyatları

İnternette arama yaptığınızda klima gaz dolum fiyatları ile ilgili güncel fiyat bulmak pek mümkün olmaz, bunun sebebi ise klima gazının ülkemizde üretilmiyor ve yurtdışından ithal ediliyor olmasından kaynaklı. Dövize ve ithalata endeksli olan bu gazların fiyatları çok sık değişmektedir. Daha önce sitemizde fiyatları açık olarak veriyorduk fakat aynı gün girdiğimiz rakamlar ertesi gün maalesef farklılık gösterdiğinden müşterilerimizi yanıltmama adını bunları kaldırmak zorunda kaldık. Güncel fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz, fiyatlar klimanın kullandığı gaz türü ve klimanın kapasitesine göre farklılık göstermektedir.

Cevizlibağ’da Güvenilir Klima Servisi

Cevizlibağ semti ve Zeytinburnu ilçesinde klimanıza müdahale edecek güvenilir bir teknik servis arıyorsanız biz Cevizlibağ Klima Servisi olarak size hizmet vermeye hazırız. Servis elemanlarımızı kaliteli işçilik, güler yüzlü diyalog ve müşteri memnuniyeti konusunda eğittik. Ödediğiniz her kuruşun hakkını sonuna kadar alacağınıza emin olabilirsiniz. Merdiven altı servislere prim vermeyin, hizmeti uzmanından alın.

Klima Tamiri ve Onarımı
 • Cevizlibağ Klimacı
 • Cevizlibağ Klima Tamircisi
 • Cevizlibağ Klima Teknik Servisi
 • Cevizlibağ Özel Daikin Klima Servisi
 • Cevizlibağ Özel Arçelik Klima Servisi
 • Cevizlibağ Özel Vestel Klima Servisi
 • Cevizlibağ Özel Beko Klima Servisi
 • Cevizlibağ Özel Airfel Klima Servisi
 • Cevizlibağ Klima Gürültülü Çalışıyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Kötü Kokuyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Sigorta Attırıyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Gaz Kaçırıyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Su Damlatıyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Buz Tutuyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Fan Dönmüyor Sorunu
 • Cevizlibağ Klima Soğutmuyor Sorunu
bizi-arayin
Whatsapp Mesaj
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?