Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Cevizlibağ Klima Servisi

Cevizlibağ Klima Servisi

Cevizlibağ Klima Servisi Teknik Hizmetler

Zeytinburnu ilçesinin Cevizlibağ mahallesinde Klima Servisi mi aradınız? İşte buldunuz, biz o servisiz. Her Marka ve Model klimaya teknik servis hizmetimiz mevcut. Tüm klima servis işlemlerini tüm klima çeşitlerine sağlıyoruz. Bakımdan montaja, sökümden tamire, gaz dolumundan yer değişimine ve aklınıza gelebilecek tüm diğer servis hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Cevizlibağ, Davutpaşa, Merkezefendi, Tozkoparan ve Topkapı çevresi hizmet alnımız içindedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için tüm Cevizlibağ ve çevresi sakinlerinin bizi aramasını bekliyoruz.

Tel: 0507 489 39 50

Klima Tamir & Bakım Hizmetleri

Klimalarınız arıza yaparsa bizi aradığınızda teknik elemanlarımız gelip klimanıza yerine arıza tespiti yaparlar. Arızanın teşhisinden sonra müşteri onaylarsa gerekli parça değişimleri gerçekleştirilir, klima tamir maliyeti fazla gelirse veya klimanızı yaptırmak istemezseniz sizden sadece servis ücreti talep ederiz ki o da 50 TL gibi küçük bir rakam. Klimanızı yaptımaya karar verirseniz elemanlarımız gerekli işlemlerin ardından onu tekrar çalışır vaziyete getireceklerdir. Cevizlibağ Klima Servisi klimanızın bu işlemlerini yapmak için sizden çağrı bekliyor.

Bazen klimalar görevlerini yerine getiremeyecek kadar pislenir ve kirlenirler. Evoparatör petekleri tıkandığında klimanız emiş yapamaz hale gelir, fan ortama havayı yeterli üfleyemez, performans düşer bakteriler ürer, kompresör korumaya geçer ve kendini kapatır vs. vs. Kimyasal ilaçlarla bakım yapılır peteklerin arasındaki pislikler ve bakteriler temizlenir, klimanın fanları, elektrik tesisatı, gaz seviyesi, elektronik devreleri gözden geçirilir klimanız tekrar hayata döndürülür. Bakım klimanız için resmen bir hayat öpücüğüdür.

Bakım ve Onarım Talep – 0507 489 39 50

Klima Montaj & Gaz Dolum Hizmetleri

Cevizlibağ Klima Servisi Klima Montajı ve Sökümü konunda son derece tecrübelidir. Sizin de klima montajına ihtiyacınız varsa biz gerek eski boştaki klimanızı, 2. el satın aldığınız klimanızı veya yeni aldığınız fakat yetkili servisin uzun zaman sonrasına montaj günü verdiği klimanızın kurulumunu yapmaya hazırız. Klima montajını tüm ofis, ev, iş yeri prefabrik, konteyner, fabrika, düğün salonu veya dükkan gibi mekanlara salon tipi, duvar tipi, tavan tipi, marka ve model ayırmaksızın yapmaktayız.

Klimalarınızın bakır borularında çatlak ya da kırık varsa veya vana kapakları ya da rekorlarda sızıntı varsa ya da herhangi başka bir sebepten dolayı klimanızın gazı kaçıp soğutma becerisini kaybederse ona tekrar gaz dolumu yapmak gerekecektir. Cevizlibağ Klima Servisi olarak klimanıza direk olarak dolum yapmıyoruz. Önce kaçağın kaynağını bulmamız gerekiyor ki gaz tekrar kaçmasın. Kaçağı bulup onardıktan sonra tesisatınıza vakumlama yapıyoruz ve klimanızın kullandığı gaz çeşitinin (R22 – R410 – R407 – R417) dolumunu yapıp gaz kaçağı var mı diye tekrar kontrol ediyoruz.

Gaz Dolumu ve Montaj Talep – 0507 489 39 50

Cevizlibağ Klima Servisi Özel Servistir

Biz herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz. Özel Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet veriyoruz. İster Arçelik Marka Klimanız olsun, ister Airfel Marka Klima, Beko Marka Klima, Demirdöküm Marka Klima, Daikin Marka Klima, Mitsubishi Marka Klima, Vestel Marka Klima bizim için önemli değil. Salon Tipi Klimalara, Duvar Tipi Split Klimalara, Tavan Tipi Kaset Klimalara tüm klima bakım, onarım, montaj ve gaz dolum hizmetlerini vermekteyiz, sizin de yapmanız gereken bizi aramak, randevu almak ve iyi bir teknik servisin keyfini çıkarmak.

Cevizlibağ Klima Servisi

Hizmet verdiğimiz diğer Zeytinburnu Mahalleleri

 • Zeytinburnu Balıklı Semti Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Belgradkapı semti Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Cevizlibağ Semti Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Dikilitaş Semti Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Gökalp Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Nuri Paşa Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Sümer Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Telsiz Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Klima Teknik Servisi
Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!