Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Çağlayan Klima Servisi

Çağlayan Klima Servisi

Çağlayan Klima Servisi Klimanıza Hayat Verir

Klimanız nemli ve sıcak bir günde çalışmayı bırakırsa bu sizin için çok can sıkıcı olabilir. Klimanızın gerçekten sorunu büyük mü yoksa basit bir hata mı buna emin olamazsanız yapmanız gereken şey onu o halde çalıştırmamak ve bir servis çağırmak çünkü bazı arızalar cihaz çalışmaya devam ederse çok daha büyük sonuçlara sebep olabilir.

Er ya da geç tüm klimalar zamanla sorun çıkarırlar. Elektronik cihazların çalışma ömrü tamamen şansa ve kullanıma bağlıdır. O gün geldiğinde işini iyi yapan ve kaliteli bir teknik servis ile çalışmak cihazınız için hayati önem taşır. Neyse ki bu yazılarımızı okuduğunuza göre şanslısınız çünkü o kaliteli servisi buldunuz. Klimanızı bizim ellerimize gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz. Biz Çağlayan Klima Servisi olarak onun dilinden iyi anlarız.

Çağlayan Klima Montajı

Marka ve model gözetmiyoruz, tüm klimaların Split, Salon ve Tavan tipi farketmeksizin ev, ofis, fabrika ve konteyner montajını yapıyoruz.

Çağlayan Klima Bakımı

Verimsiz çalışan, su akıtan, gürültülü çalışan, pis kokan, bakteri yuvasına dönen tüm klimalarınızın antibakteriyal ilaçlı bakımını yapıyoruz.

Çağlayan Klima Tamiri

Arıza yapan klimanızın arızası ne olursa olsun onu tekrar çalışır duruma getirmek için tüm onarım ve parça değişimlerini garantili olarak yapıyoruz.

Çağlayan Klima Gaz Dolumu

Split, Tavan ve Salon tipi klimaların gaz ihtiyacında gerek eksik gazı tamamlama gerek tam dolum R410, R22, R407 ve R417 gaz hizmetimiz mevcut

Telefon – 0507 489 39 50

Çağlayan Klima Servisi olarak Klima ile ilgili yukarıda bahsi geçmeyen tüm hizmetleri veriyoruz. Kayıp veya arızalı klima kumandası temini, yanmış kompresör değişimi, su damlatma sorunu çözümü, istanbul içi klima taşıma hizmeti, kırılan bakır boru değişimi, drenaj hortumu uzatma işlemi gibi birçok hizmet için de bizi arayabilirsiniz. Biz bilgi birikimimizi ve tecrübemizi sizin için seferber etmeye hazırız.

Sayfa Başına Git