Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi Emrinizde!

Beylikdüzü’nde Klimanız çalışmıyor mu? Sıcaktan bunaldınız mı? Yoksa montaj mı yaptırmak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz, biz bu konuda doğru tercihiz. Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar, Haramidere ve Büyükçekmece bölgesine tam teşekküllü hizmet veriyoruz. Klima Montajı, Klima Bakımı ve Klima Tamiri uzmanlık alanımız. Biz her çeşit klimanın her marka ve modeline aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Klimanızın yerini mi değiştirmek istyorsunuz, yoksa sadece söktürmek mi istiyorsunuz veya bakımlarını mı yaptıracaksınız ya da klima gazı mı doldurtacaksınız bizi aramanız yeterli, uzman teknisyenlerimizi sizin için seferber etmeye hazırız, biz sorununuzu çözmenin mutluğunu yaşarken siz de kaliteli hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Beylikdüzü Klima Servisi

Klima Montajı bizim işimiz. Tüm ebatlardaki klimaları görsel açıdan estetik, performans açısından verimli ve tasarruf bakımından cebinizi koruyacak şekilde kuruyoruz.

Beylikdüzü’nde size sorun çıkaran klimanızın tüm tetkiklerini yapıyoruz ve sorun yerinde çözülürse yerinde gerekliyse atölye’ye götürüp orada onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayazağa Klima Bakım

Klimanızın performansı düşerse ve aynı zamanda kötü kokular yayarsa bakım zamanı gelmiş demektir. Dezenfeksiyon ve temizlik işlemlerini garantili olarak yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü Klima Gazları Dolum Hizmeti

Klima gazı klimanızın ısıtma ve soğutma yapması için gereklidir. Eksik gaz performans kaybına ve su damlama sorununa sebep olur. Gazın tamamen bitmesi klimanızı sadece vantilatör gibi çalışmasına sebep olur, yani gazın sağladığı soğutma ve ısıtmayı yapmaz. Gaz ihtiyacınız olup olmadığı manifold vasıtasıyla belirlenir. Gaz ölçümü yapılır ve R22 gaz 60 PSI ve R410A gaz 110 PSI olup olmadığı kontrol edilir. R22 gazın eksikliğinde üzerine ilave yapılarak tamamlanabilir fakat R410A gazı için durum farklı, bu gazın eksikliğinde klimadaki mevcut gaz boşaltılır ve vakumlama yapılarak tam dolum yapılır. Gaz eksikliklerinde yapılması gereken ilk şey gazın neden eksildiğini tespit etmek ve kaçak bulunursa önce kaçağın giderilmesi ve daha sonra dolum yapılması gerekecek. Her ne sebeple olursa olsun gaz dolum ihtiyacınızda biz Beylikdüzü Klima Servisi olarak her klimaya her çeşit gaz dolumu yapıyoruz.

Ayazağa Klima Gaz Dolum
Beylikdüzü Klima Gaz Dolum

Ayrıntılı Klima Servis Hizmetlerimiz

Beylikdüzü’nde klima hizmetlerimiz elbette yukarıdakiler ile sınırlı değil. Her türlü onarım işlemini yapıyoruz ve tüm ihtiyacınız olan klima parçalarını temin ediyoruz. Klimanızın orijinal kumandası bozulur ya da kaybolursa ister orijinal kumandayı ister tüm klimaları çalıştıran akıllı kumandayı size ulaştırıyoruz. Kompresörü yanan klimalara ister 2.el ister yeni kompresör değişimi ve elektronik beyni arızalanan klimanın kartını tamir ediyoruz. Beylikdüzü Klima Servisi

 • Beylikdüzü Klima Kompresör Değişimi ve Tamiri
 • Beylikdüzü Klima Elektronik Kart Değişimi ve Tamiri
 • Beylikdüzü Klima İç ve Dış Ünite Fan Değişimi
 • Beylikdüzü Klima Ortam ve Boru Sensörü Değişimi
 • Beylikdüzü Klima Bakır Boru Uzatma veya Değişimi
 • Beylikdüzü Klima Kapasitör Değişimi
 • Beylikdüzü Arçelik Klima Kumandası Satışı
 • Beylikdüzü Beko Klima Kumandası Satışı
 • Beylikdüzü Vestel Klima Kumandası Satışı
 • Beylikdüzü Klima Gaz Kaçağı Onarımı
 • Beylikdüzü Klima Su Damlatma Sorunu Çözümü
 • Beylikdüzü Klima Sökümü ve Yer Değişimi
Sayfa Başına Git