Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Aradığınız Klima Servisi Burada!

Kaliteli Hizmeti Garantisi

Beşiktaş’lı müşterilerimizin içi rahat olabilir. Bizden servis alan herkes kaliteli hizmet, güler yüzlü hizmet, profesyonel hizmet ve servis sonrası kafa rahatlığının keyfini çıkarabilir. Müşterisini mağdur etmeyen ve hizmette sınır tanımayan servisimizin tüm klima servis hizmetlerinde ilk hedefi müşteri memnuniyetidir. İyi bir servis arıyorsanız onu buldunuz.

Kaliteli Klima Servisi
Beşiktaş Klima Tamiri

Beşiktaş Klima Tamiri

Arızalı klimaların onarımını 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Klimanın arızası ne olursa olsun mutlaka tekrar çalışmasını sağlıyoruz. Gerekli parça değişimleri müşteri onayı alındıktan sonra gerçekleştiriyor ve tüm testlerini yaptıktan sonra müşteriye teslim ediyoruz. Beşiktaş Klima Servisi.

Beşiktaş Klima Montajı

Beşiktaş’ta klimanızı kurdurmak istiyorsanız Klima Montajınızı yapmaya talibiz. Biz her çeşit ve her marka klimanın montajını yapıyoruz. Temiz, kaliteli ve estetik bir klima montajı her zaman hizmetinizdeyiz. Randevu aldığınız andan itibaren montajınızı yapmak için seferber oluruz.

Beşiktaş Klima Montajı
Beşiktaş Klima Bakımı

Beşiktaş Klima Bakımı

Bakımı yapılmayan klimalar mikrop saçıyor, kötü kokular yayıyor, verimsiz çalışıyor ve her an arıza yapmaya açık oluyorlar. Bakım bir klima için çok gereklidir, tabi sizin için de. Biz klima bakımı yaptığımızda yukarıda saydığımız durumlardan kurtuluyorsunuz ve klimanız daha sağlıklı çalışır.

Beşiktaş Klima Gaz Dolumu

Bazı durumlarda klimanın gazı eksilebilir veya tamamen kaçabilir. Bu bir hata demektir. Kaçağı olmayan klimaların gazı eksilmez. Gaz kaçağı bulunup tamir edilmelidir. Ardından tekrar gaz dolumu yapılır. Biz Tüm klima gazlarının dolumunu yapıyoruz. Dolum için bizi arayabilirsiniz.

Beşiktaş Klima Gaz Dolumu

Beşiktaş'ta Klima Servis ihtiyaçlarınız için tek adres!

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Sayfa Başına Git