Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi - En Yakın Klimacı

Başakşehir Klima Servisi


Donanımlı araçlarımı ve ustalarımız ile Başakşehir ilçesi sınırları içerisinde yer alan tüm ev, fabrika, dükkan, market, atölye ve daha bir çok mekan için profesyonel klima hizmetleri veriyoruz. Başakşehir Klima Servisi kayıtlı ve resmi bir firmadır. Her yaz dönemi ortaya çıkan ve müşterilerin klimalarına zarar veren ve bir süre sonra ortadan kaybolan merdiven altı usta veya sözde firmalardan uzak durun.

Teknolojinin en son imkanlarıyla donatılmış ekibimiz, sorunları hızla teşhis edip çözüme kavuşturuyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışarak, her zaman en iyiyi hedefliyoruz. Başakşehir’in dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla ulaşıyoruz. Bizimle iletişime geçin, konforlu bir yaşamın tadını çıkarın!

BAŞAKŞEHİR KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50

Başakşehir’de Klima Tamir Servisi


Başakşehir fabrikaların ve organize sanayi bölgelerinin yoğun bulunduğu bir çevredir ve bu çevrede güvenilir, işini iyi, yapan, servis garantisi veren ve fatura kesen bir klima servis ihtiyacına karşılık verme amacı ile olası klima arızalarına müdahalede bulunma, bozulan ve arıza yapan klimaları tamir etme ve gerekli kart tamiri, sensör arızaları, fan problemleri, kompresör değişimi gibi işlemleri hızlı ve acil yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Klima Arıza Tamir ve Onarımı

Başakşehir’de Klima Bakım Servisi


Başakşehir çevresi yoğun inşaat alanları nedeniyle yoğun toza maruz kalmaktadır ve bu durum ne yazık ki soluğunuz havanın kalitesini düşürmekte ve evinizde bu tozdan dolayı daha sık temizlik yapmanıza sebebiyet vermektedir. Aynı durum klimalar için de geçerli, bu bölgedeki klimalar yoğun toza maruza kaldıklarında performansları düşer, daha sık arıza yapar ve enerji tüketimi artar. Bunu önlemek için düzenli klima bakımı şarttır.

Klima Temizlik ve Bakım

Başakşehir’de Klima Montaj Servisi


Yaz sıcaklarında boştaki veya yeni aldığınız klimanın montajını yaptırmak içi servis bulmak oldukça zordur servislerin yoğunluğundan dolayı. Bazı servisler işlem uzun sürdüğü için özellikle montaj servisi almak istemezler. Başakşehir Klima Servisi olarak bize montaj için servis talebinde bulunduğunuzda servis ekiplerimizi en uygun zamanda adresinize göndermek ve bir an önce keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için çağrınızı bekliyoruz.

Klima Montaj ve Söküm Hizmeti

Başakşehir’te Klima Söküm Servisi


Montaj kadar sökme işlemi de yoğun talep gören bir servis hizmetidir. Özellikle taşınma ve adres değişimi nedeniyle klima söktürmek isteyen müşterilerimiz hem Klima Sökümü hem Klima Yer Değişimi konularında yardımcı oluyoruz. Adresten adrese klima sökme takma veya sadece sökme hizmeti için randevu isteyebilirsiniz. Klimayı sökerken gaz toplama işlemi ve mümkünse bakır boru kurtarmaya yönelik özen ve dikkat gösteriyoruz.

Klima Söküm ve Montaj Hizmeti

Başakşehir’de Klima Gaz Dolum Servisi


Başakşehir Klima Servisi olarak klimasında gaz sorunları yaşayan müşterilerimizin gaz gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Her klimanın başına gaz kaçak sorunu gelebilir. Kırılan bakır boru, iyi sıkılmamış rekorlar, kondanser ve evaporatör kaynaklı gaz kaçağı. Eksik veya tamamen kaçmış klima gazınız için kaçak giderme ve R22, R32, R410A gibi gazların vakum işlemi ve dolumunu yaparak gerekli testlerini gerçekleştiriyoruz.

Klima Gaz Dolum

Neden Başakşehir Klima Servisi Olarak Biz?


Piyasada klima servisi çok, neden sizi seçelim diye düşünürseniz bunun bir değil pek çok cevabı var.

  • Uzman ve Deneyimli Teknisyenler
  • Kaliteli, Garantili ve Temiz İşçilik
  • Merdiven Altı Olmayan Resmi Firma
  • Faturalı ve Garantili Servis Hizmeti
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Garanti
Thumbs Up

Servis İsteyin!

Başakşehir’de Klima Servis ihtiyacınız için servis randevusu oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçin, Başakşehir Klima Servisi olarak sorununuzu çözelim.