Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi Emrinizde!

Baş ağrıtan, kafa yoran, sorun yaşatan sözde servislerle uğraşmayın. Başakşehir ilçesi klima sahipleri müşteri dostu, işini iyi yapan ve deneyimli bir klima servisini hak ediyorlar. Başakşehir Klima Servisi (Servis 7/24) olarak biz tüm klima hizmetlerimizle müşterilerimizin emrindeyiz. A’dan Z’ye tüm klima teknik servis hizmetlerini veriyoruz. Arıza, bakım, onarım, montaj, gaz dolumu, yedek parça temini ve tüm diğer işlemleri garantili olarak Başakşehir ilçesi sakinlerine ulaştırıyoruz. Kalite elbette herkesin hak’kı, biz bu hakları tüm avrupa yakasına sağlıyoruz.

Bizi farklı kılan nedir?

Bizi diğer servislerden farklı kılan şeylerin başında müşteriye verdiğimiz değer gelmektedir. Müşterilerini yolunacak kazlar gibi gören sözde usta ve servisler inanın bizi de tüm klima sahipleri gibi rahatsız ediyor. Mutsuz müşteri kayıp demektir, bir daha sizinle çalışmak istemez, mutlu müşteri ise tavsiye demektir, reklam demektir, daha çok müşteri demektir. O nedenle bizim için müşterilerimiz çok değerlidir, bizimle çalışan müşterilerimize vaatlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

 • Servis kalitesi ve temiz işçilik
 • Güler yüzlü teknisyenler
 • Müşteri memnuniyet garantisi
 • Servis işlemleri garantisi
 • Müşterilerimizle iyi diyalog
 • Hizmet sonrası teknik destek
 • Uygun fiyat politikası

Klima Servis Hizmetlerimiz:

Başakşehir Klima Montaj Servisi

Telefon: 0507 489 39 50

Başakşehir Klima Montaj Servisi

Klima montajına mı ihtiyacınız var? Bırakın montajınızı biz yapalım. Biz her çeşit klimaların montajında uzman bir ekibiz. Montaj ile alakalı her hizmeti veriyoruz. Boştaki klimanızın montajını yapıyoruz, yeni aldığınız fakat yetkili servisin haftalar veya aylar sonrasına montaj günü verdiği klimanızın montajını yapıyoruz. Salon tipi klimanızın montajını yapıyoruz, tavan tipi klimanızın montajını yapıyoruz, duvar tipi klimanızın montajını yapıyoruz. Evlere, hastanelere, fabrikalara, ofislere, inşaatlara, düğün salonlarına ya da herhangi bir noktaya klima montaj, klima söküm, klima yer değişimi ve klima taşıma hizmeti için bizi arayın.

Başakşehir Klima Bakım Servisi

Telefon: 0507 489 39 50
Başakşehir Klima Bakım Servisi

Klimanızın bakım zamanı mı geldi? Klima bakımını ihmal eden klima sahipleri zamanla bazı sorunlarla karşılaşabilirler, mesela klimanın soğutma veya ısıtma performansında büyük düşüşler, ya da klimanın yaydığı kötü kokular, ya da klimanızın zamanla sık sık arıza yapması gibi durumlar. Bunların çözümü klimanızın bakımlarını yıllık olarak düzenli yaptırmanız. Böylece hem enerji tasarrufu sağlarsınız, hem kötü koku durumu yaşamazsınız, klimanız hep bakımlı kalır ve sağlığınızı tehdit eden mikroplardan arınırsınız.

Başakşehir Klima Tamir Servisi

Telefon: 0507 489 39 50
Klima Tamir Hizmetleri

Klimalar aslında çok sık arıza yapan cihazlar değildir. Düzenli bakım yaptırırsanız klimanız daha uzun ömürlü olur, çok nadir arıza yapar fakat her şeye rağmen klimanız bozulursa Başakşehir Klima Servisi hizmetinizdedir. Sensör arızaları, elektronik kart arızaları, kompresör arızaları, gaz kaçak sorunu ve aklınıza gelebilecek tüm klima arızalarında klimanızı çalışır tutmak için elimizden geleni yaparız. Tüm yedek parça teminleri, onarılabilecek parçaların tamiri ya da gerekirse yenisiyle değişimlerini yapıyoruz. Ayrıca Başakşehir Klima Gaz Dolumu dendiği zaman tüm klima gaz çeşitlerinin dolumunu da yapıyoruz. R22, R407C, R417A ve R410A gazlarının dolumları için bizi her zaman arayabilirsiniz. Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

 • Altınşehir Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Bahçeşehir Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Başak Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Güvercintepe Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • İkitelli Organize Sanayi Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Kayabaşı Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Kayaşehir Mahallesi Klima Teknik Servisi
 • Şahintepe Mahallesi Klima Teknik Servisi

Başakşehir Klima Servisi

Sayfa Başına Git