Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Bahçeşehir Klima Servisi

Bahçeşehir'in Klimacısı

Bahçeşehir Klima Servisi

Bazı arkadaşların hitap ettiği gibi “Klimacı” da diyebilirsiniz bize. Sonuç olarak Klima uzmanlık alanımıza giriyor ve biz bize Klimacı denmesinden son derece memnuniyet duyuyoruz. Bahçeşehir’de oturan vatandaşlarımız için özellikle yaz aylarında yoğun kullanılan Klimaların arıza yapmaları, bakıma ihtiyaç duymaları ya da montaj gereksinimleri için Klimacı olarak bu hizmetleri sağlamak adına faaliyet gösteriyoruz.

Klima ya da Klimalarınızın evinizde veya iş yerinizde a’dan z’ye marka ve model ayırt etmeden tüm servis işlemlerini uzman teknisyenlerimiz ile garantili ve kaliteli işçilik ile yerine getirmekteyiz. Klima sayısına göre servis ücretlerimizde indirimler uygulamaktayız.

Servis 7/24 – Bahçeşehir Klima Servisi

Bahçeşehir Klima Servisi Hizmetleri

Bahçeşehir Klima Montajı

Tüm Bahçeşehir çevresine Klima Montaj hizmetimiz var. Her marka ve model klimanızın montaj işlemini itina ile gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir Klima Tamiri

Arızalanan klimalara onarım hizmeti veriyoruz. Bozulan klimanızın size tekrar konforlu bir ortam sağlaması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bahçeşehir Klima Bakımı

Bakımsızlıktan performans kaybı ve bakteriler sebebiyle kötü kokular yayan klimalara yıllık periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Bahçeşehir Klima Gaz Dolumu

Eksilen veya gaz kaçağı nedeniyle soğutma ve ısıtma yapmayan klimaların kaçak tespitini yapıyor ve gaz dolumunu gerçekleştiriyoruz.

Servis İhtiyacınız İçin

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!