Bahçeşehir Klima Servisi

Bahçeşehir Klima Servisi - En Yakın Klimacı

Bahçeşehir Klima Servisi


Bahçeşehir ve Esenkent bölgesinde marka ve model ayrımı yapmadan tüm split, salon, kaset ve tavan tipi klimalar için teknik servis hizmetleri veriyoruz. Tecrübe, bilgi birikimi ve profesyonellik kattığımız hizmetleri Bahçeşehir Klima Servisi olarak donanımlı araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile size sunmaktayız.

Tamirat ve onarım, bakım ve temizlik, montaj ve söküm ile klima gaz sorunları konusunda usta eller tarafından hizmet almak ve ödediği ücretin karşılığını sonuna kadar istemek her müşterinin en doğal hakkıdır. İşte burada biz giriyoruz devreye, tüm bu beklentileri Bahçeşehir Klima Servisi olarak size biz sağlıyoruz.

BAHÇEŞEHİR KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50

Bahçeşehir’de Klima Tamir Servisi


Bahçeşehir fabrikaların ve organize sanayi bölgelerinin yoğun bulunduğu bir çevredir ve bu çevrede güvenilir, işini iyi, yapan, servis garantisi veren ve fatura kesen bir klima servis ihtiyacına karşılık verme amacı ile olası klima arızalarına müdahalede bulunma, bozulan ve arıza yapan klimaları tamir etme ve gerekli kart tamiri, sensör arızaları, fan problemleri, kompresör değişimi gibi işlemleri hızlı ve acil yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Klima Arıza Tamir ve Onarımı

Bahçeşehir’de Klima Bakım Servisi


Bahçeşehir çevresi yoğun inşaat alanları nedeniyle yoğun toza maruz kalmaktadır ve bu durum ne yazık ki soluğunuz havanın kalitesini düşürmekte ve evinizde bu tozdan dolayı daha sık temizlik yapmanıza sebebiyet vermektedir. Aynı durum klimalar için de geçerli, bu bölgedeki klimalar yoğun toza maruza kaldıklarında performansları düşer, daha sık arıza yapar ve enerji tüketimi artar. Bunu önlemek için düzenli klima bakımı şarttır.

Klima Temizlik ve Bakım

Bahçeşehir’de Klima Montaj Servisi


Yaz sıcaklarında boştaki veya yeni aldığınız klimanın montajını yaptırmak içi servis bulmak oldukça zordur servislerin yoğunluğundan dolayı. Bazı servisler işlem uzun sürdüğü için özellikle montaj servisi almak istemezler. Bahçeşehir Klima Servisi olarak bize montaj için servis talebinde bulunduğunuzda servis ekiplerimizi en uygun zamanda adresinize göndermek ve bir an önce keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için çağrınızı bekliyoruz.

Klima Montaj ve Söküm Hizmeti

Bahçeşehir’te Klima Söküm Servisi


Montaj kadar sökme işlemi de yoğun talep gören bir servis hizmetidir. Özellikle taşınma ve adres değişimi nedeniyle klima söktürmek isteyen müşterilerimiz hem Klima Sökümü hem Klima Yer Değişimi konularında yardımcı oluyoruz. Adresten adrese klima sökme takma veya sadece sökme hizmeti için randevu isteyebilirsiniz. Klimayı sökerken gaz toplama işlemi ve mümkünse bakır boru kurtarmaya yönelik özen ve dikkat gösteriyoruz.

Klima Söküm ve Montaj Hizmeti

Bahçeşehir’de Klima Gaz Dolum Servisi


Bahçeşehir Klima Servisi olarak klimasında gaz sorunları yaşayan müşterilerimizin gaz gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Her klimanın başına gaz kaçak sorunu gelebilir. Kırılan bakır boru, iyi sıkılmamış rekorlar, kondanser ve evaporatör kaynaklı gaz kaçağı. Eksik veya tamamen kaçmış klima gazınız için kaçak giderme ve R22, R32, R410A gibi gazların vakum işlemi ve dolumunu yaparak gerekli testlerini gerçekleştiriyoruz.

Klima Gaz Dolum

Neden Bahçeşehir Klima Servisi Olarak Biz?


Piyasada klima servisi çok, neden sizi seçelim diye düşünürseniz bunun bir değil pek çok cevabı var.

  • Uzman ve Deneyimli Teknisyenler
  • Kaliteli, Garantili ve Temiz İşçilik
  • Merdiven Altı Olmayan Resmi Firma
  • Faturalı ve Garantili Servis Hizmeti
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Garanti
Thumbs Up

Servis İsteyin!

Bahçeşehir’de Klima Servis ihtiyacınız için servis randevusu oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçin, Bahçeşehir Klima Servisi olarak sorununuzu çözelim.