0507 489 39 50 destek@teknikservis7-24.com

Avcılar Klima Servisi

Servis 7/24 Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Gönderen rifat74

Avcılar Klimacı

Avcılar Klima Servisi Olarak Her Zaman Müşterilerimizin Yanındayız!

Klima ve Uydu Servis alanında yılların deneyimi ile faaliyet vermekteyiz. Yaptığımız işin bilincindeyiz ve bu nedenle kendimizi diğer servislerden ayrı tutuyoruz, bunun nedeni sadece hizmet vermek değil verilen hizmetin arkasında durabilmektir. Güven, kalite, garanti, müşteri memnuniyeti ve profesyonellik vermek istiyoruz hizmetlerimizle ve bunu müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle başardığımızın farkındayız. Bizi tercih edenler yanılmıyorlar ve hizmetin iyisini almayı hak ediyorlar. Avcılar ilçesinin sakinlerine bizden memnun kaldıkları sürece kaliteli hizmet vermeye hep devam edeceğiz. Aşağıda hizmetlerimizle ilgili detaylar bulabilirsiniz. Hizmetlerin üzenine tıkladığınızda o hizmetle ilgili açıklamalara ulaşabilirsiniz. Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Montajı

Avcılar’da Klima Montajı yaptırmak istiyorsunuz ve servis mi arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Biz Klimanızın ister evinize, ister iş yerinize, ister inşaat konteynerine, ister güvenlik kulübesine ya da herhangi bir mekana montajını yaparız. Bunun için yapmanız gereken sadece bizi aramak.

Avcılar Klima Sökümü

Montaj ihtiyacının yanında Klima sökümüne de ihtiyaç duyabilirsiniz. İster binanızda mantolama yapılsın, ister başka bir eve taşının ya da eskimiş klimanız olsun. Söküm işlemi için Avcılar Klima Servisi aradığınızda elemanlarımızı adresinize yönlendirir bu işlemin gerçekleşmesini sağlarız.

Avcılar Klima Bakımı

Bakım denince akla ilk gelen cihazınızın performansı ve kendi sağlığımızdır. Klimalar her ne kadar konfor sağlayan cihazlar olsalar da bakımları yapılmadığı takdirde mikrop yuvalarına dönüşürler, ve soluduğunuz mikroplu hava sizi hasta eder. Bakımsız klimalar ayrıca düşük performans ile çalışırlar ve elektrik faturasını ve bakım masraflarını şişirirler. Bakım cihazınız için hayati önem taşımaktadır. İhtiyacınız halinde bakım için Avcılar Klima Servisi olarak bizi arayın cihazınız ve siz sağlıklı kalın.

Avcılar Klima Tamiri

Elektrik ile çalışan tüm aygıtlar arıza yapmaya meyillidirler. Yeniyken sorunsuz çalışır fakat zamanla yıpranır ve arıza yaparlar. Klimalar da öyle. Böyle bir durumda ihtiyacınız olan sizi üzmeyecek bir Klima Servisidir. Tam da bu noktada devreye biz giriyoruz. Klimanın arızası ne olursa olsun onu tekrar çalışır duruma getirmek bizim işimiz. Avcılar ilçesinde cihazınız ile ilgili yaşayacağınız tüm sorunlarda Avcılar Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Avcılar Klima Gaz Dolumu

Klimalarda kullanılan tüm gaz çeşitlerinin dolum işlemini yapmaktayız. R22, R410A, R407C, R417A fark etmez klimanızın ihtiyaç duyduğu gaz çeşidi araçlarımızda mevcuttur. Klimanızın neden gaz eksilttiğini tespit edip kaçağı giderdikten sonra dolum işlemini yerine getirmekteyiz. Avcılar Uydu Servisi Avcılar ilçesinde gaz dolum ihtiyacı olan tüm müşterilerimize Avcılar Klima Servisi olarak bu hizmeti vermekteyiz.

Klima Servis İşlemlerinde Neler Yapılır?

Avcılar Klima Bakımı

Genel Temizlik ve İlaçlı Bakım

Toz ve kir zaman içerisinde klimanızın tıkanmasına ve görevini iyi yapamamasına neden olur. Toz filtrelerini düzenli yıkayabilirsiniz ancak evaparatör peteklerinde biriken kir, mikrop ve tozu temizlemek için servis çağırmak ve antibakteriyel  ilaçlarla temizlik ve bakım yaptırmak daha doğru olandır.

Avcılar Klima Gaz Dolumu

Gaz Ölçümü ve Gaz Dolumu

Klimanızın gaz eksiltmesi bir yerlerden gaz kaçağı var anlamına gelmektedir. Kaçak bulunmadan yapılacak dolum bu gazın yine eksilmesi demektir. Böyle bir sorun yaşanıyorsa yapılması gereken ilk şey kaçağı tespit edip giderdikten sonra tekrar gaz dolumu yapmaktır. Avcılar Klima Servisi

Avcılar ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalle ve semtler.

Klima ve Uydu servis hizmetlerimizi Avcılar ilçesi geneline vermekteyiz. Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Merkez Mahalle, Mustafakemalpaşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahallerinin tüm cadde ve sokaklarına servis hizmetimiz vardır. Çağrı merkezimizi arayıp sorununuzu bildirdikten sonra size verilecek randevu tarih ve saatinde ekiplerimiz sorununuzu gidermek için adresinizde olacaklardır.

Klima veya Uydu Servis ihtiyaçlarınız için bizi aramaya çekinmeyin!

  0507 489 39 50
logo