Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Atakent Klima Servisi

Atakent Klima Servisi
Atakent Klima Servisi bir Klima sahibi olarak duyabileceğiniz tüm servis ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Deneyim, Profesyonellik ve Garanti gibi hizmet kalitesini arttıran özellikler bizde fazlasıyla mevcut. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz genellikle bizden son derece memnun olup arkadaş ve çevrelerine bizleri tavsiye etmektedirler. Onarım, Bakım, Montaj gibi hizmetler kalite ister ve uzman eller tarafından yerine getirilmedikçe sorunlar sürekli tekrar eder.  Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasını fırsat bilen ve yeterli ustalık ve teknisyenlik bilgisi olmayan ve buna karşılık  tornavida tutmasını bilen kişiler türemektedirler.

Geçici bir internet sitesi kurdurarak buradan müşterilere ulaşan ve sırf anlık kazanç sağlamak için müşterileri mağdur eden bu şahıslar daha sonra ulaşılmaz olup bir sonraki yaz tekrar ortaya çıkmak üzere ortadan kaybolurlar ve yeni bir internet sitesi ve farklı bir telefon numarası ile bu durumu her sene tekrar ederler.

Siz siz olun böyle merdiven altı çalışan insanlara kanmayın. Yapabileceğiniz en basit şey bir internet sitesini veya telefon numarasını arama motorlarında aratmak ve kaç yıldır mevcut olduğunu araştırmaktır. Biz servis olarak size bu tür şahıs ve firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyor ve kendimiz adına kalite, tecrübe, garanti ve profesyonel hizmet vaadediyoruz. Klimanızın sorunlarına çare olacak kaliteli bir teknik servis istiyorsanız ve bu yazımızı okuyorsanız onu buldunuz demektir, artık siz de arkanıza yaslanıp Klimanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Atakent Klima Montaj & Onarım Hizmeti

Servis olarak Duvar Tipi, Salon Tipi ve Tavan Tipi Klimalara montaj ve onarım hizmeti vermekteyiz. İster tek klimanız olsun ister bir çok klimanız olsun biz Klima sökme hizmeti, klima montaj hizmeti ve taşınıyorsanız eski adresinizden sökme ve yeni adresinize taşıyarak buraya tekrar kurulum hizmeti sağlıyoruz. İster soğutmama sorunu olsun, ister su akıtma sorunu olsun ya da gaz kaçağı gibi sorunları veya hiç çalışmayan klima olsun biz onu tekrar faal duruma getirmek için tamiratını ve parça değişimlerini gerçekleştiriyor ve hizmetimize Atakent Klima Servisi olarak 1 yıl garanti veriyoruz.

Atakent Klima Bakım & Gaz Dolum Hizmeti

Klimalarınızı uzun yıllar kullanabilmeniz ve sağlıklı çalışmaları için  ihtiyaç duydukları yıllık bakımlarını yapıyor ve antibakteriyal ilaçlarla dezenfekte ediyoruz ve klimanızın bakır boru tesisatını, elektrik kablo bağlantılarını, sensör – fan – kompresör durumlarını, soğutucu gaz seviyelerini ölçüyor ve gözden geçiriyoruz. Klimanızın gaz kaçağı varsa ve gaz seviyesi düşükse kaçağı gideriyor ve R22, R410A, R407C gibi gazların dolum veya takviye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Atakent Klima Servisi olarak yaptığımız bu işlemlerimizin ardından size gönlünüz ve içiniz rahat bir şekilde klimanızın bir sonraki bakım işlemine kadar keyfini çıkarmak kalıyor.

Tüm Hizmetlerimiz ve Ayrıntıları

Klimaların sağlıklı çalışabilmeleri için belli donanımların zincirlerin halkaları misali birlikte uyum içinde çalışmaları gerekir. Zincirde kopuk bir parça tüm sistemin çökmesine ve durmasına sebep olabilir. Basit bir örnek vermek gerekirse klimanın en ucuz fakat hayati parçalarında olan iç ortam sensörü arıza yaparsa eski tip klimalarda dış ünitenin devreye girmemesine ve klimanın soğutma yapmamasına sebep olabilir ve daha yeni model klimalarda cihazın hata kodu vermesine ve sensör değişene kadar hiç çalışmamasına sebep olur. Bu çok basit bir arıza olup masrafı düşüktür. Birde kompresörün arıza yapması veya yanması var ki başınıza gelebilecek en büyük klima arızasıdır ve oldukça masraflıdır.

Bir de Klima Kartı’nın arıza yapması var, sonuçta elektronik bir parça ve şanslıysanız tamir edilebilir, tamir edilemeyecek duruma geldiyse oldukça pahalı olabilir, özellikle inverter klima kartları. Sebep her ne olursa olsun, cihazınızın hep faal kalması için bu parçaların zincirleme bir şekilde birlikte çalışmaları gerekiyor. Biz Atakent Klima Servisi olarak Montaj, Bakım, Tamir ve Gaz Dolumu gibi hizmetlerin yanında Klima Kompresör Değişimini yapıyoruz, arıza yapan Klima Kartının tamiratını yapıyoruz, klimanızın kumandası kayıp ve bozuk ise klima kumandanızı temin ediyoruz, klimanız su damlatıyorsa bu sorunu çözüyoruz, kısacası klimanızın tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz, sorun ne olursa olsun.

Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp klimanızın sorununu bildirmek ve bizden randevu almak, bu andan itibaren klimanız bizim sorumluluğumuza girecektir ve cihazınızın konforunu yaşayabilmeniz için gerekli tüm işlemler tarafımızca yerine getirilecektir.

Atakent Klima Servisi – 0507 489 39 50

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!