Atakent Klima Servisi

Atakent Klima Servisi - En Yakın Klimacı

Atakent Klima Servisi


Sıcak yaz günlerinde serinliği herkes hak ediyor. Atakent Klima Servisi olarak bunun için hizmet veriyoruz. Küçükçekmece Atakent çevresine uzman kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz. Klima montajından bakımına, arıza onarımından yedek parça teminine kadar her ihtiyacınıza yanıt veriyoruz.

Teknolojinin en son imkanlarıyla donatılmış ekibimiz, sorunları hızla teşhis edip çözüme kavuşturuyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışarak, her zaman en iyiyi hedefliyoruz. Atakent’in dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla ulaşıyoruz. Bizimle iletişime geçin, konforlu bir yaşamın tadını çıkarın!

Atakent’te Klima Tamir Servisi


Atakent sitelerin yoğun bulunduğu bir bölgedir ve bu sitelerde bulunan dairelerin neredeyse tamamında klima üniteleri bulunur. Küçükçekmece’nin bu bölgesinin olası klima arızalarına müdahalede bulunma amaçlı servis ekiplerimiz bulunur. Bozulan klimanızı tekrar eski performansına kavuşturmak için gerekli arıza tespiti, parça değişimi ve onarım işlemi sonucunda klima keyfinize devam edebilirsiniz.

Klima Arıza Tamir ve Onarımı

Atakent’te Klima Bakım Servisi


Atakent çevresi yoğun inşaat alanları nedeniyle yoğun toza maruz kalmaktadır ve bu durum ne yazık ki soluğunuz havanın kalitesini düşürmekte ve evinizde bu tozdan dolayı daha sık temizlik yapmanıza sebebiyet vermektedir. Aynı durum klimalar için de geçerli, bu bölgedeki klimalar yoğun toza maruza kaldıklarında performansları düşer, daha sık arıza yapar ve enerji tüketimi artar. Bunu önlemek için düzenli klima bakımı şarttır.

Klima Temizlik ve Bakım

Atakent’te Klima Montaj Servisi


Yaz sıcaklarında boştaki veya yeni aldığınız klimanın montajını yaptırmak içi servis bulmak oldukça zordur servislerin yoğunluğundan dolayı. Bazı servisler işlem uzun sürdüğü için özellikle montaj servisi almak istemezler. Atakent Klima Servisi olarak bize montaj için servis talebinde bulunduğunuzda servis ekiplerimizi en uygun zamanda adresinize göndermek ve bir an önce keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için çağrınızı bekliyoruz.

Klima Montaj ve Söküm Hizmeti

Atakent’te Klima Söküm Servisi


Montaj kadar sökme işlemi de yoğun talep gören bir servis hizmetidir. Özellikle taşınma ve adres değişimi nedeniyle klima söktürmek isteyen müşterilerimiz hem Klima Sökümü hem Klima Yer Değişimi konularında yardımcı oluyoruz. Adresten adrese klima sökme takma veya sadece sökme hizmeti için randevu isteyebilirsiniz. Klimayı sökerken gaz toplama işlemi ve mümkünse bakır boru kurtarmaya yönelik özen ve dikkat gösteriyoruz.

Klima Söküm ve Montaj Hizmeti

Atakent’te Klima Gaz Dolum Servisi


Atakent Klima Servisi olarak klimasında gaz sorunları yaşayan müşterilerimizin gaz gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Her klimanın başına gaz kaçak sorunu gelebilir. Kırılan bakır boru, iyi sıkılmamış rekorlar, kondanser ve evaporatör kaynaklı gaz kaçağı. Eksik veya tamamen kaçmış klima gazınız için kaçak giderme ve R22, R32, R410A gibi gazların vakum işlemi ve dolumunu yaparak gerekli testlerini gerçekleştiriyoruz.

Klima Gaz Dolum

Neden Atakent Klima Servisi Olarak Biz?


Piyasada klima servisi çok, neden sizi seçelim diye düşünürseniz bunun bir değil pek çok cevabı var.

  • Uzman ve Deneyimli Teknisyenler
  • Kaliteli, Garantili ve Temiz İşçilik
  • Merdiven Altı Olmayan Resmi Firma
  • Faturalı ve Garantili Servis Hizmeti
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Garanti
Thumbs Up

Servis İsteyin!

Atakent’te Klima Servis ihtiyacınız için servis randevusu oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçin, Atakent Klima Servisi olarak sorununuzu çözelim.