İçeriğe geç

Alibeyköy Klima Servisi

ALİBEYKÖY KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Servisi olarak Eyüpsultan ilçesi genelinde ve özellikle Alibeyköy semtinde profesyonel klima servis hizmetleri sunmaktayız. Klima montajından sökümüne, R22, R32, R410A gibi klima gazlarının dolumundan periyodik klima bakımına kadar her türlü servis ihtiyacınız için bize başvurabilir ve servis randevusu alabilirsiniz. Adresinize gelerek klimanız için gereken hizmeti sağlayacak ve beklediğiniz ilgi, alaka ve profesyonellikle kaliteli bir servis sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Servislerimiz sadece temiz işçilikle değil aynı zamanda güleryüz, müşteri memnuniyeti ve 1 yıl servis garantisiyle de gerçekleştirilmektedir. Herkesin kaliteli teknik hizmet alması hakkıdır, bu ayrıcalıktan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi bizi arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz: 0507 489 39 50.

Klima Arıza Tamiri ve Onarımı
Klima Bakım ve Temizliği
Klima Gaz Dolum Hizmetleri

Klima Hizmetlerimiz Nelerdir?

Alibeyköy Klima Servisi olarak her klima servisi gibi bizim de standart ve bilinen klima hizmetlerimiz var. Servis denince akla ilk gelen tabi ki arızalı klimanın onarımı ve elbette klima montajı, sökümü, yer değişimi, bakımı gibi bilinen işlemler. Servis hizmeti her yerden ve herkesten alabilirsiniz fakat ödediğiniz ücretin tam karşılığını bizden alabilirsiniz. Aşağıda hizmetlerimizden örnekler sıraladık, ihtiyacınız olan için bizi arayın.

Alibeyköy Klima Tamiri

Klima arızasının onarımı bir servisten beklenen belki de ilk şey, zira teknik servisin işi tamir ve onarımdır. Biz de bu konuda deneyimli servis ustalarına sahibiz. Klimanız sorun çıkarırsa onu tekrar eski günlerine döndürmek bizim işimiz ve biz bunun için varız. Alibeyköy Klima Servisi olarak biz Alibeyköy sakinlerine garantili onarım ve parça değişimi ile hizmet veriyoruz. Klimanız sizi yaz sıcağında yolda bırakırsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hizmet örneklerimizden bazılarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Soğutmayan veya yeterli soğutmayan Klimanın Tamiri
 • Buz tutan veya içeriye su akıtan Klimanın Tamiri
 • Elektrik sigortasını attıran Klimanın Arıza Tamiri
 • Arızalı ve yanmış Kompresör (Klima Motoru) Değişimi
 • Gürültülü veya hiç çalışmayan Klimanın Tamiri
 • Arızalı Sensör, Fan Motoru, Kapasitör, Bakır Boru Değişimi
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Onarımı

Alibeyköy Klima Bakımı

Alibeyköy Klima Servisi olarak tüm klimaların periyodik bakımlarını antibakteriyel ilaç kullanarak yapmaktayız. Bakır boru ve elektrik tesisatının test ve kontrolü, elektronik devrelerin incelenmesi, soğutucu akışkan yani klima gazının basınç kontrolü ve cihazın dezenfekte edilmesi gibi işlemler bakıma dahildir.

 • Bakır boru ve rekorlarda kırık, ezik ve kaçak kontrolü
 • Elektrik tesisatında çıplak kablo, elektrik kaçağı kontrolü
 • Elektronik devre kartı, sensörler, fan motorlarının incelenmesi
 • Klima gaz seviyesi ve gaz basınç kontrolü
 • Soğutma kapasitesi testi ve performans incelenmesi
 • İç ünite evaporatörünün mikroplara karşı ilaçlanması ve temizliği

Alibeyköy Klima Montajı

Kurulum gerektiren klimanızın montajını yaptırmak isterseniz bizden montaj talep edebilirsiniz. Alibeyköy Klima Servisi olarak klima montajını sadece vida ile tutturup yapmıyoruz. Önceliğimiz cihazın maksimum performans göstereceği bir montaj noktası belirlemek ve kurulumumuzu buna göre yapmak. Bu ayrıntıya dikkat edilmediği takdirde yüksek elektrik tüketen ve yetersiz performans gösteren bir klimaya sahip olacaksınız. Bir çok klima servis ustası buna dikkat etmez ve kolayına neresi geliyorsa montajı oraya yapar.

 • En iyi verim alınacak nokta seçilir ve iç ünite montajı yapılır
 • Dış ünite sessiz çalışacak ve gürültü yapmayacak bir yere monte edilir
 • Bakır borular görsel açıdan çirkin olmayacak şekilde döşenir
 • Gider hortumu mümkünse ilk seçenek olarak pimaş’a bağlanır
 • Montaj sonrası boru tesisatına vakumlama yapılır ve gazı ölçülür
 • Soğutma durumu test edilir, son kontroller yapılır ve montaj tamamlanır

Alibeyköy Klima Sökümü

Montajın aksine klima sökümü uzun sürmeyen bir işlemdir. Taşınma veya farklı nedenlerden dolayı klima sökümüne yani demontaja ihtiyacınız varsa biz klimanızın gazını topluyor, boruları kurtarılacak durumdaysa kurtarıp rulo yapıyor, iç ve dış ünitenizin sökümünü gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

Alibeyköy Klima Yer Değişimi

Klima Sökümü ve Klima Montajının birleştirilmiş ve gerekli ise taşıma işlemi ilave edilmiş durumu olan klima yer değişim hizmetini de vermekteyiz. İster evden ister iş yerinizden söktürmek istediğiniz klima veya klimalarınızı eski adresinizden söküyor yeni adresinize taşıyor ve tekrar kurulumlarını yapıyoruz. İsterseniz sadece söküyor ve taşımasını kendiniz yapacaksanız müsait olduğunuzda yeni adresinize kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Sadece Alibeyköy çevresi değil, İstanbul içi tüm semtlere klimanızı taşıyıp montajını yapıyoruz.

Alibeyköy Klima Gaz Dolumu

Alibeyköy Klima Servisi olarak tabi ki tüm klimalara gaz dolum ve gaz ilavesi hizmeti veriyoruz. Klimanızın gazı eksilmesi veya tamamen kaçması sistemde biz sızıntı olmasından kaynaklanır. İlk amacımız sızıntının sebebini ve kaynağını bulup bun gidermektir, daha sonrasında cihaza vakumlama yapılır ve gerekli gaz dolum işlemi gerçekleştirlir. R410A gibi farklı gazların birleşiminden oluşan gazlara ilave yapılamayıp tekrardan tam dolum yapmak gereklidir.

 • R22 klima gazı kullanan cihazlara gaz dolumu
 • R410A klima gazı ile çalışan cihazlara gaz dolumu
 • R407C gaz ile çalışan klimalara gaz dolumu
 • R22 ile çalışan klimalara R417A gaz dolumu
 • R32 yanıcı gaz ile çalışan yeni nesil klimalara gaz dolumu.

Alibeyköy Klimacı Servis

Güvenilir bir servis bulmak her zaman zordur. Biz müşterilerimize samimiyet ulaştırıyoruz. Sadece Alibeyköy değil, Silahtarağa, Çırçır, Karadolap, Yeşilpınar, Emniyettepe, Güzeltepe gibi tüm komşu ve çevre semtlere de hizmet vermek için buradayız.

Sosyal Takip

Bizden Servis İsteyin
Klima Marka
Whatsapp Mesaj
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?