0507 489 39 50 destek@teknikservis7-24.com

Akaretler Klima Servisi

Servis 7/24 Akaretler Klima Servisi

Akaretler Klima Servisi

Gönderen rifat74

Akaretler Klima Servisi

Beşiktaş Akaretler’de bakımsız kalmış ve arızalı bir klimadan ötürü sıcak yaz aylarını terleyerek geçirmeyin. Evinizi tekrar huzurlu ve serin bir ortama dönüştürmek için bizden yardım isteyin! Akaretler Klima Servisi klimanızın tekrar nefes almasını sağlasın.
Akaretler ve Sinanpaşa çevresine profesyonel ve deneyimle çalışanlarımız ile kaliteli teknik servis hizmeti vermekteyiz. Klima arızaları, montaj ve bakımları konusunda garantili hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. “Akaretler Klima Servisi”

Klima Onarım ve Bakım Hizmetlerimiz

Klimanızın arıza yapması veya düzgün çalışmaması onu bir uzman kontrolünden geçirmeniz gerektiğinin zamanının gelmiş olması olabilir. Akaretler Klima Servisi olarak bu sorumluluğu üstlenelim ve sizin için işleri basitleştirelim! Karşınızda herhangi marka ve model bir klima için hızlı ve makul fiyatlı bir teknik servis bulacaksınız. Uzman ekibimiz aracılığıyla size çözümler sunmak bizim işimiz. Akaretler Klima Servisi olarak değerli müşterilerimiz için yaptığımız her şeyin arkasında %100 memnuniyet garantisi ile duruyoruz. Bakım ve onarım sonrasında bazı klimalar için gözlenen durumlar şu şekildedir:

  • Daha iyi performans
  • Daha sessiz çalışma
  • Daha uzun çalışma ömrü
  • Maliyetlerin azalması
  • Kötü kokuların yok olması
  • Daha ferah bir ortam

Klima Soğutma Akışkan Dolumu

Klimalar soğutucu akışkanlar sayesinde ısıtma ve soğutma yaparlar, bu akışkanlar bilinen adlarıyla klima gazlarıdır. Gazlar her ne kadar çeşit çeşit olsalar da bazıları ozon tabakasına zarar vermektedirler ve bu yüzden yeni üretilen klimalarda kullanımları yasaklanmıştır. Bu gazların başında Freon 22 yani klimaların etiketinde yazan adıyla R22 gazı gelir. Günümüzde üretilen klimalarda bu gaz kullanılmaz fakat halen kullanılan klimaların büyük bölümü bu gazı içermektedirler. Sorun çıkaran ve gaz dolumuna ihtiyacı olan ve R22 gazı kullanan klimalara biz Akaretler Klima Servisi olarak çevreye zararsız ve bu gaza alternatif olan R417A gazını kullanmaktayız.

Dolumunu Yaptığımız Gaz Çeşitleri ve Bu Gazların Özellikleri

  • R22 Gaz Dolumu veya ilavesi – Saf gaz olduğundan eksikliğinde üzerine ilave yapılarak dolum yapılabiliyor.
  • R410 A Gaz Dolumu – Karışım gaz olduğundan ilave yapılamıyor, eksik ise boşaltılıp tam dolum gerekiyor.
  • R407C Gaz Dolumu – Karışım gaz olduğundan ilave yapılamıyor, eksik ise boşaltılıp tam dolum gerekiyor.
  • R417A Gaz Dolumu veya ilavesi – Bu gaz yapısı nedeniyle boşaltılmadan ilave yapılmasına olanak veriyor.

Tüm Hizmetlerimizin Özeti

Sunduğumuz servis hizmetleri çeşitlidir, yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım alabileceğiniz tüm işlemlerimizi altta özetledik. Bunlarla benzer sorun yaşarsanız bizden yardım isteyin, teknisyenlerimizi klimanızı faal ve sağlıklı tutma adına size yönlendirelim.

Montaj, bakım gibi hizmetlerimiz hariç verdiğimiz diğer hizmetler kompresör değişimi, klima yer değişimi, kaset tipi klima montajı, salon tipi klima montajı arçelik klima kumandası, vestel klima kumandası satışı vs. ve detayları için Akaretler Klima Servisi çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Akaretler Klima Servisi ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Klima veya Uydu Servis ihtiyaçlarınız için bizi aramaya çekinmeyin!

  0507 489 39 50
logo