Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi

Özellikle Anadolu Yakası Maltepe Klima Servis ekibi olarak ev veya işyerindeki klimalarınızın doğru ve faydalı bir biçimde servis işlerinin tamamlanması ve gerekli aksaklıkların giderilmesi için ekiplerimiz 7/24 faaliyet göstermektedir. Çoğu müşterinin geçmişte yaşadığı bir kötü teknik servis hatırası mutlaka vardır, biz servis olarak işini iyi yapan ve müşterisini mağdur etmeyen duyarlı ve bilinçli servislerin de var olduğunu ispatlamak adına görev bilinci ve müşterilerimiz ile empati kurarak hizmet vermekteyiz.

Maltepe Klima Servisi olarak bizi 0507 489 39 50 numaralı servis hattımızdan arayıp randevu talep ettiğinizde kaliteli bir servisten beklediğiniz ilgi, alaka ve profesyonelliği sonuna kadar alacağınıza emin olabilirsiniz. Tüm servis işlemlerimiz ve yedek parça değişimlerimiz 1 yıl servis garantimiz altındadır. Tekrar eden bir arıza veya müdahalede bulunduğumuz bir servis işlemi için ikinci kez ücret ödemezsiniz.

Klima Arıza Tamiri ve Onarımı
Klima Bakım ve Temizliği
Klima Gaz Dolum Hizmetleri

Klima Hizmetlerimiz Nelerdir?

Maltepe Klima Servisi olarak her klima servisi gibi bizim de standart ve bilinen klima hizmetlerimiz var. Servis denince akla ilk gelen tabi ki arızalı klimanın onarımı ve elbette klima montajı, sökümü, yer değişimi, bakımı gibi bilinen işlemler. Servis hizmeti her yerden ve herkesten alabilirsiniz fakat ödediğiniz ücretin tam karşılığını bizden alabilirsiniz. Aşağıda hizmetlerimizden örnekler sıraladık, ihtiyacınız olan için bizi arayın.

Maltepe Klima Tamiri

Klima arızasının onarımı bir servisten beklenen belki de ilk şey, zira teknik servisin işi tamir ve onarımdır. Biz de bu konuda deneyimli servis ustalarına sahibiz. Klimanız sorun çıkarırsa onu tekrar eski günlerine döndürmek bizim işimiz ve biz bunun için varız. Maltepe Klima Servisi olarak biz Maltepe sakinlerine garantili onarım ve parça değişimi ile hizmet veriyoruz. Klimanız sizi yaz sıcağında yolda bırakırsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hizmet örneklerimizden bazılarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Soğutmayan veya yeterli soğutmayan Klimanın Tamiri
 • Buz tutan veya içeriye su akıtan Klimanın Tamiri
 • Elektrik sigortasını attıran Klimanın Arıza Tamiri
 • Arızalı ve yanmış Kompresör (Klima Motoru) Değişimi
 • Gürültülü veya hiç çalışmayan Klimanın Tamiri
 • Arızalı Sensör, Fan Motoru, Kapasitör, Bakır Boru Değişimi
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Onarımı

Maltepe Klima Bakımı

Maltepe Klima Servisi olarak tüm klimaların periyodik bakımlarını antibakteriyel ilaç kullanarak yapmaktayız. Bakır boru ve elektrik tesisatının test ve kontrolü, elektronik devrelerin incelenmesi, soğutucu akışkan yani klima gazının basınç kontrolü ve cihazın dezenfekte edilmesi gibi işlemler bakıma dahildir.

 • Bakır boru ve rekorlarda kırık, ezik ve kaçak kontrolü
 • Elektrik tesisatında çıplak kablo, elektrik kaçağı kontrolü
 • Elektronik devre kartı, sensörler, fan motorlarının incelenmesi
 • Klima gaz seviyesi ve gaz basınç kontrolü
 • Soğutma kapasitesi testi ve performans incelenmesi
 • İç ünite evaporatörünün mikroplara karşı ilaçlanması ve temizliği

Maltepe Klima Montajı

Kurulum gerektiren klimanızın montajını yaptırmak isterseniz bizden montaj talep edebilirsiniz. Maltepe Klima Servisi olarak klima montajını sadece vida ile tutturup yapmıyoruz. Önceliğimiz cihazın maksimum performans göstereceği bir montaj noktası belirlemek ve kurulumumuzu buna göre yapmak. Bu ayrıntıya dikkat edilmediği takdirde yüksek elektrik tüketen ve yetersiz performans gösteren bir klimaya sahip olacaksınız. Bir çok klima servis ustası buna dikkat etmez ve kolayına neresi geliyorsa montajı oraya yapar.

 • En iyi verim alınacak nokta seçilir ve iç ünite montajı yapılır
 • Dış ünite sessiz çalışacak ve gürültü yapmayacak bir yere monte edilir
 • Bakır borular görsel açıdan çirkin olmayacak şekilde döşenir
 • Gider hortumu mümkünse ilk seçenek olarak pimaş’a bağlanır
 • Montaj sonrası boru tesisatına vakumlama yapılır ve gazı ölçülür
 • Soğutma durumu test edilir, son kontroller yapılır ve montaj tamamlanır

Maltepe Klima Sökümü

Montajın aksine klima sökümü uzun sürmeyen bir işlemdir. Taşınma veya farklı nedenlerden dolayı klima sökümüne yani demontaja ihtiyacınız varsa biz klimanızın gazını topluyor, boruları kurtarılacak durumdaysa kurtarıp rulo yapıyor, iç ve dış ünitenizin sökümünü gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

Maltepe Klima Yer Değişimi

Klima Sökümü ve Klima Montajının birleştirilmiş ve gerekli ise taşıma işlemi ilave edilmiş durumu olan klima yer değişim hizmetini de vermekteyiz. İster evden ister iş yerinizden söktürmek istediğiniz klima veya klimalarınızı eski adresinizden söküyor yeni adresinize taşıyor ve tekrar kurulumlarını yapıyoruz. İsterseniz sadece söküyor ve taşımasını kendiniz yapacaksanız müsait olduğunuzda yeni adresinize kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Sadece Maltepe ilçesi ve çevresine değil, İstanbul içi tüm semtlere klimanızı kendi araçlarımız ile taşıyıp tekrar montajını yapıyoruz.

Maltepe Klima Gaz Dolumu

Maltepe Klima Servisi olarak tabi ki tüm klimalara gaz dolum ve gaz ilavesi hizmeti veriyoruz. Klimanızın gazı eksilmesi veya tamamen kaçması sistemde biz sızıntı olmasından kaynaklanır. İlk amacımız sızıntının sebebini ve kaynağını bulup bun gidermektir, daha sonrasında cihaza vakumlama yapılır ve gerekli gaz dolum işlemi gerçekleştirlir. R410A gibi farklı gazların birleşiminden oluşan gazlara ilave yapılamayıp tekrardan tam dolum yapmak gereklidir.

 • R22 klima gazı kullanan cihazlara gaz dolumu
 • R410A klima gazı ile çalışan cihazlara gaz dolumu
 • R407C gaz ile çalışan klimalara gaz dolumu
 • R22 ile çalışan klimalara R417A gaz dolumu
 • R32 yanıcı gaz ile çalışan yeni nesil klimalara gaz dolumu.

Maltepe Klimacı

Maltepe Klima Servisi olarak Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Cevizli, Esenkent, Fındıklı, Girne, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler gibi bir çok komşu bölgeden de arayabilirsiniz. Klimacı olarak hizmetinizdeyiz.

Sosyal Takip

Bizden Servis İsteyin
Klima Marka