Bostancı Klima Servisi

BOSTANCI KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50

Bostancı Klima Servisi – Klima Tamir, Bakım, Montaj Hizmetleri

Biz Servis 7/24 Bostancı Klima Servisi olarak yaz aylarının ateşli sıcaklarında serin kalmanıza yardımcı olmak için klimanızı hep çalışır durumda tutmak ve olası sorunlarda müdahalede bulunmak amacıyla Bostancı’da teknik servis hizmetleri vermekteyiz. İhtiyacı olan her bir müşterimize mümkün olan en kısa sürede ulaşıp gerekli onarım, bakım, montaj gibi teknik gereksinimleri yerine getirmek için servis ekiplerimizi hep hazırda tutuyor ve randevu saatinizde adresinize yönlendiriyoruz.

Bostancı Klima Servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra servis işçiliğimiz ve yedek parça değişimlerimize 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Günümüzde müşterilerini mağdur eden teknik servislere karşı her vatandaş gibi biz de bir teknik servis olarak rahatsızlık duymaktayız ve kendi müşterilerimize iyi bir servisten beklentilerini yerine getirmek ve ödedikleri her bir kuruşun hakkını sonuna kadar almalarını sağlamak adına üstün bir gayret ve çaba harcadığımızı belirmek isteriz.

Bostancı Klima Servisi

Bostancı’da Klima Tamiri

Bunaltıcı sıcaklarda klimanız arıza yapar ve görevini artık yerine getirmek istemezse iyi bir teknik servis tarafından onarım vakti gelmiş demektir. Bozulan klimanızın arıza onarımı için Bostancı Klima Servisi deneyimli teknisyenlerini sizin için seferber etmeye hazırdır. Uzun senelerin teknik tecrübesi servis elemanlarımızın klimanızı tekrar ihtişamlı soğutma yaptı günlere döndürmesi için yeterlidir. Gerekli arıza teşhisi ve ihtiyaç halinde yedek parça değişimini gerçekleştirip cihazınızı tekrar çalışmasını sağladıktan sonra yapılacak test ve kontrollerin ardından arızanın giderildiğine emin olunup cihazınızın tamiri tamamlanır. Yapılan işlemin ardından arızanın 1 yıl içerisinde tekrarı servisimizce ücretsiz olarak tekrar müdahalede bulunularak giderilecektir.

Bostancı’da Klima Gaz Dolumu

Klimanız ısıtma veya soğutma yapmazsa veya kısacası klima gaz dolumuna ihtiyaç duyarsanız Bostancı Klima Servisi olarak biz R22, R32, R407C, R410A, R417A klima gazlarının dolumunu yapıyoruz. Klimanızda gaz kaçağı varsa bunun tespitini yaparak gerekli onarım işleminin ardından sisteme vakum uyguluyor ve gerekli miktarda gaz dolumunu gerçekleştirip bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Bostancı’da Klima Montajı, Sökümü ve Yer Değişimi

Bostancı’da tüm marka ve model klimaların montajını, sökümünü ve yer değişimini yapıyoruz. Gerek duvar tipi ev klimaları, gerek kaset tipi tavan klimaları, gerek salon tipi klimalar veya vrf/vrv sistem klimalar olsun, evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hastanelere, atölyelere, şantiyelere ve aklınıza gelebilecek her yere klima montaj hizmeti vermekteyiz. Bostancı Klima Servisi olarak tüm müşterilerimizin bu servis ihtiyaçlarını karşılamak için çağrılarını bekliyoruz.

Bostancı’da Klima Bakım Hizmeti

Bakım zamanı gelmiş ya da geçmiş artık eskisi gibi verimli çalışmayan, kötü kokular yayan, gürültülü çalışan, su damlatan, soğutmayan ve ısıtmayan klimaların genel bakımını ve temizliğini antibakteriyel ilaçlar ve temizlik malzemelerini kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 6 ayda bir veya en azından senede 1 kez olmak üzere klima bakımınızı profesyonel eller vasıtasıyla yaptırmak ve cihazınızın genel performansını korumak, enerji tüketimini düşük tutmak ve kullanım ömrünü mümkün olduğunca uzatmak için Bostancı Klima Servisi olarak bizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sık Müdahalede Bulunduğumuz Klima Arızaları:

 • Klima Sıcak Hava Üflüyor
 • Klima Su Damlatıyor
 • Klimanın Gazı Bitmiş
 • Klimanın Gazı Kaçmış
 • Klimadan Kötü Kokular Geliyor
 • Klima Çok Gürültülü Çalışıyor
 • Klima Isıtma Yapmıyor
 • Klimadan Dumanlar Çıkıyor
 • Klima Sigorta Attırıyor
 • Klimanın Motoru Yanmış
 • Klimanın Kompresörü Çalışmıyor
 • Klimanın Fanı Dönmüyor
 • Klimanın Kumandası Çalışmıyor
 • Ve daha bir çok arıza….
Servis Çağır
Klima Marka